Rybářská bašta

Rudolfice u Sobotína

Nedaleko od chaty se nachází areál Rybářská bašta. (cca. 3km.)

 
Spotovní rybolov
Ten, kdo má chuť, čas a sportovního ducha, může si u nás rybu sám ulovit. Rybáři si mohou donést vlastní rybářské nářadí. Rybařit se nůže jak na živou nástrahu, tak i na těsto, třpytku nebo mušku.Ten, kdo nemá rybářský lístek a chce si rybu ulovit sám, si u nás může vypůjčit vše potřebné. V rybníce je možné chytit pstruha, sivena, kapra, amura a olstolobika.
 
Rybářská restaurace
Náš areál Vás určitě zaujme dřevěnou roubenkou, ve které je rybářská restaurace s kapacitou 24 míst. Nabízíme speciality ze sladkovodních ryb převážně z vlastního chovu.
 
Zahradní terasa
Před roubenkou se nachází terasa s výhledem na vodní hladinu, kde se dá příjemně posedět s přáteli nebo rodinou a zároveň sledovat chytajídcí rybáře.
 
Dřevěný altán s posezním
Dřevěný altán je situován tak, že zajistí útočiště nejen před deštěm, ale i před slunečními paprsky. Náš areál funguje jen přes jarní a letní měsíce, takže většina míst k posezení je ve venkovních prstorách.
 
Dětský koutek
Dětský koutek musí patřit ke každému relaxačnímu areálu. Takže i u nás naleznete dětské skluzavky, prolézačky, pískoviště a dětský koutek.
 
Zvonice
Součástí areálu je dřevěná zvonice, která slouží k uctění památky padlých za 1. světové války. Ke slavnostímu vysvěcení došlo dne 2. září 1923. Okolí zvonice se stalo po mnoho let místem, kde se odehrály různé církevní obřady a slavnosti. Zvonice byla místem, jež uctívali všichni místní občané.
 

FOTO GALERIE

O NÁS

Obraťte se s důvěrou na správce turistické chaty PAPAJUCHA. Rádi vám poskytneme další informace, pomůžeme s výběrem ubytování, zajistíme dle možností vaše speciální přání.

Tam v pohoří Jeseníků v lesích...

SOCIÁLNÍ WEBY

CHATA PAPAJUCHATIPY NA VÝLETRYBÁŘSKÁ BAŠTA
Nahoru